İneklemek Lazım

http://resimalani.com//inekle.jpginekle.com, ders çalışırken, sınavlara hazırlanırken ya da sadece ödev yaparken, yardıma ihtiyacınız olduğu an faydalanabileceğiniz bir online platform. İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde okuyan üniversite öğrencilerinden anında soru çözümü ya da konu anlatımı isteyebiliyorsunuz. Hemen üye olup sistemi test edebilirsiniz.
inekle.com‘da şu an lys, sbs, ygs, matematik, geometri, biyoloji, fen ve teknoloji, kimya ve fizik dersleriyle ilgili soru sorabileceğiniz 300’den fazla üniversiteli var. Dershaneye gidin ya da gitmeyin, özel ders alın ya da almayın ihtiyaç anında her zaman başvurabileceğiniz bir siteinekle.com.
Dakika satın alarak istediğiniz üniversiteliden istediğiniz kadar yardım alabiliyorsunuz. Dakikası sadece 25 kuruş. Yani 60 dakika 15 TL. Ve hepsini bir kerede kullanmanız gerekmiyor. Ayrıca, dersler arşivlendiği için istediğiniz zaman eski seanları izleyip, tekrar yapabiliyorsunuz.